Çadır üretimlerinde büyük bir başarı sağlayan hiera mantar hız kesmeden üretimlerine devam ediyor.

Bölgesel kalkınma ve teşvik çalışmalarında ilk olarak konya bölgesinde dört adet çadır kurulumu , daha sonra ise alanya, antalya ,ankara,giresun ,akseki ,karaman bölgelerinde kurulumlara başlanılmıştır.

Tarım il müdürlügü ve bölgesel kalkınma ajansları ile ortak yürütülen ''her il'de doğal sağlıklı mantar'' sloganı ile büyük projelere imza atmayı başaran hiera mantar kısa bir zaman içerisinde TUNCELİ Pertek ilçesinde büyük bir proje ile bölge halkına yeni gelir kapısı açmayı planlıyor.

Akabinde MERSİN Mezitli ilçesinde kaymakamlık destekli bir proje ile on adet çadır kurulumu hayata geçirilecek. Bölge halkına hibe olarak daha sonra teslim edilecek olan üretimhaneler yeni bir istihdam alanı oluşturulacak.

Hiera mantar, çadır üretimhanelerinde istiridye mantar üretimi ülke genelinde artık belirli bir yere geleceğini belirtti.

Çadırda üretimlerin bu sektör için daha kolay ve çabuk üretim yapıldıgı,kurulumların daha kısa zaman içerisinde ve maliyet yönünde çok uygun oldugunu yaptığı çalışmalardan tespit etmiştir.