İSTİRİDYE MANTARI

İstiridye Mantarı üretim tesislerinde anahtar teslim projelerin temelinde yatan ileri teknoloji, yüksek deneyim ve yüksek verimlilik prensipleri üzerine kurulmuş; mühendislik, dizayn ve uygulama esaslarının en üst düzeyde tutulduğu işçilik ve diğer rutin giderleri minumum düzeyde tutularak komple proje çalışması başta resmi kurum ve kuruluşlarda dahil olma üzere  tüm üretim parkurlarının teknolojinin getirdiği kolaylıklar sayesinde geleceğe yönelik yatırımlarda tercih edilerek üretim tesisleri kurmaktayız.

 

Komple istiridye mantarı üretimi tesis projelerimizde iş ortaklarımıza tam otomatik, yarı otomatik ve manuel işletim sistemleri kurabilmekteyiz. Otomatik veya manuel işletim sistemlerinde kullanılan mantar üretim tesislerimizde farklılıklar bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı seçimi yapılan makine ve ekipmalar, firmamızın yüksek deneyim ve bilgisi altında en verimli işleyecek şekilde dizayn edilmektedir.

Anahtar teslimi proje isteği olan iş ortaklarımızla yatırımı düşünülen alanın inşaat ve mimari projesi üzerinde karşılıklı görüşmeler yapılarak en uygun proje tipi kendilerine tarafımızdan sunulmaktadır.Ayrıca mevcut binaların istiridye (yaprak , kayın) mantarı üretimhanesine dönüştürlmeside uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

 


Cadırda İstiridye (yaprak) mantarı üretimi

 


İstiridye mantar üretmek için mantar üretimi çadırları ve tesisleri kurmakta profesyonel ve deneyimli ekibiyle çadır kurulumları ve mevcut binaların üretim yapılabilecek duruma getirilmesi ve mevcut personelin yetiştirilmesi konularında destek verilmektedir. 


Mantar üretimi normal şartlar altında betonarme yapılarda yapılmalıdır ancak betonarma yapıların yapılamadığı yerlerde iyi bir yalıtım yapılarak ÇADIRDA MANTAR ÜRETİMİ yapılması uygundur. 

 

istiridye mantarı üretim çadırlarımızın özellikleri 

- Esen rüzgara ve yığılan kara karşı dayanıklı olan bu yuvarlak hatlı yapılar her iklim koşulunda kullanılabilmektedir. 

- Demir aksam elektro-galvanizli profillerden imal edilmektedir. 

- Dış kaplama; güneş ışınlarına, asit ve rutubete, sıcak ve soğuğa, yırtılmaya karşı dayanıklılık verilmiş PVC kaplı polyester dokuma brandadır. 

- HF (yüksek frekans) makineleri ile eklenerek tek parça haline etirilmiştir. 

- Parlatılmış dış yüzeyi kir, yosun ve mantar barındırmaz. 

- Işık geçirmez, 

- Aynı büyüklükteki bir binadan yarı yarıya daha ucuzdur. 

- Cam yünü dolgulu ısı yalıtım şilteleri, ısının dışarıdan içeriye kaçmasını engeller ve içeride kalmasını sağlar. 

- 60km/saat rüzgara , 50kg/m² kar tabakasına, dayanıklıdır. 

- Çok hafif olduğundan, nakliyesi de o oranda kolaydır. 

- Yükleme ve boşaltmada özel bir araç gerektirmez. 

- Özel bir temel, kolon veya başka bir destek gerektirmez. 

- Yapı içinde son derece geniş ve engelsiz bir kullanım alanı sağlar. 

- Her an sökülebilmesi nedeniyle, resmi yazışmalar, inşaat ve iskan ruhsatlarına gerek bırakmadan dilediğiniz yere kurulabilir 

- Kaplaması çürümeyen ve katlanabilen PVC BRANDA'dan olduğu için, ihtiyaç kalmadığında sökülebilir ve istenildiği sürece depoda kalabilir.