Dil Seçimini Yapabilirsiniz
Hiera Mantar, İstiridye Mantarı, Kompost Makineleri, Mantar Ekipmanları, Mantar Üretimi Menu
Hiera Mantar, İstiridye Mantarı, Kompost Makineleri, Mantar Ekipmanları, Mantar Üretimi Menu
Doğal Sağlıklı Mantar

117 M² Profesyonel Tünel Sistemi

Firmamız kurumsallaşmaya önem vermekte yeni yatırımlar yapmaya ve üreticileri teşvik etmeye devam etmektedir.
MENÜ

117 m² Profesyonel Tünel Sistemi

Türkiye de artık istiridye mantar üretimi firmamız çalışmaları sayesinde AR-GE sistemlere dönüş yapmaktadır.
Bilgi birikimlerimizle istiridye mantarı üretim konusunda ülkemize çok şeyler kazandırdığımızı düşünmekteyiz. Bu kazançlar profesyonel üretim yapmak isteyen yetiştiriciler için büyük bir gelecek sağlayacaktır. HİERA MANTAR olarak profesyonel tam otomatik kontrol sistemli çadır üretim yerleri üreticilerimize kazandırmak için özel eğitim almış uzman ekibimizle son sistem profesyonel çadır sistemleri kurmaktayız.


Bu sistemler istiridye mantarı üretim kalitesi ve başarı oranlarını kat ve kat artırmaktadır. Sistemli bir üretim sürekliliği sağlayacak en ölmeli faktördür, maalesef ülkemiz genelinde yanlış üretim hane tercihleri ve yanlış sistem hataları yüzünden çok sayıda üretici mağdur olmaktadır. İstiridye mantarı üretimi anlatıldığı kadar kolay bir üretim olmamaktadır, topraksız tarım uygulamalarında en önemli olan şeylerden biri üreticinin bu konuda çok iyi bir eğitim süresinden geçmesidir iyi bir eğitim almış olan üreticimiz üretim sistemlerini doğru algılayıp istiridye mantarı üretim konusunda kesinlikle hata yapmamasına sebep olur.


NEDEN ÇADIR ÜRETİM SİSTEMİ ?
İstiridye mantarı üretimi diğer mantar üretimlerinden çok farklıdır. Üretim için yer ve mekan seçimleri çok önemlidir, kesinlikle bodrum katlarında, etrafı kapalı bina yada depolarda istiridye mantar üretiminde başarı saglanılamaz.


Sizden istenilen depo,dükkan,ahıl,vb. gibi üretim hanelerin metre karesine göre sadece 4/2 bölümüne kompost ve demirbaş yerleşimi yapılmalıdır. Bu doğrultuda yapılan üretim hanelerde başarı oranı yüksektir. 100 mt'lik bir depoya sadece 10 ton kompost koyulabilir.
Çadır üretim sistemlerinde ise yapılacak işlemler sırası ile öncelikle bu işe parasını yatırıp bu işten para kazanacaklar için inanılmaz bir sistem. Standart 112mt ve 128 mt'lik uygulamalar yapmaktayız, en önemli detayı 8 mt enin'de ve 4 mt yüksekliğe sahip olmasıdır, makas sistemi ile çift çelik konstrüksiyon ve 3 kat özel iletmezlik yalıtım sistemi ile tamamen otomasyonlu AR-GE sistemlerdir. Üretim kolaylıkları sağlayan sistem %25 'de elektirik tasarrufu yapmaktadır ve ürün verimliliği artışı gözlenmektedir. Yapmak istediğiniz profesyonel bir üretim ise bulamayacağınız bir sistemdir. Kiralık yer aramak zorunda kalmayacağınız portatif kurulumlu olup kurulumu sadece 3 gün içerisinde gerçekleşmektedir ve herhangi bir izin yada ruhsat almaya gerek kalmadan kurdurabilirsiniz. Yapmanız gereken HİERA MANTAR uzaman ekibine ulaşarak bu konuda proje ve uygun yer seçimi için destek almanız.

UNUTMAYINIZ BAŞARILI BİR ÜRETİM YAPABİLMENİZ İÇİN PROFESYONEL DESTEK ALMANIZ GEREKİR.

DİĞER KATEGORİ ÜRÜNLERİ

BUGÜNE KADAR

BİRLİKTE ÇALIŞTIĞIMIZ FİRMALAR

Yukarı ÇıkYukarı Çık